Scrapowy wyskok i scrapowe przemyślenia:)

Święta w toku, więc na Poniedziałek Wielkanocny życzę słońca, odpoczynku i łapania chwil z rodziną, a kto lubi, wiadra wody;)

Dzisiaj przychodzę z zupełnie niepodobną do mojej małej twórczości pracą. Zdarzały mi się scrapowe wyskoki, ale raczej ich nie publikuję, a tworzę je wyłącznie na okazje (przede wszystkim śluby w rodzinie i wśród przyjaciół). Dziś zrobię wyjątek i jedną z kartek zaprezentuję:

Kartka jest gotowa na ślub mojej kuzynki, który już niebawem:) A tak przy okazji… podziwiam pracę scrapowe! Lubię oglądać jak powstają. Szczególnie zachwycają mnie art journale, albumy i layouty, ale nie mogłabym być scraperką. Techniki scrapowe wymagają dużo precyzji, trudno się z tym nie zgodzić, prawda? Precyzji, planu i porządku. A ja lubię się pobrudzić przy twórczym szale, malować rękami i przede wszystkim zmieniać, poprawiać. Mam plan (zobaczymy na ile czas mi na to pozwoli) tworzyć anty-tutoriale (szczegóły wkrótce:D). Okazuje się, że największą frajdę sprawia mi… poprawianie nieudanych prac! W scrapbookingu to nie jest możliwe, ale to jest piękne, że nie wszystko jest dla każdego;) W kartce powyżej zamiast tuszów użyłam farb, które trochę obciążyły i wygięły papier (użyłam papierów ITD Collection ”Magic Garden”). Papier dodatkowo pobrudziłam klejem, a koronkową wstążkę krzywo obcięłam co mocno rzuca się w oczy. Koniec końców tworzenie kartki było przyjemne, ale stresujące. Raz przyklejony papier nie zniesie przeniesienia w inne miejsce, plamy po brudnym palcu też już nie znikną, zagięcia, rozdarcia, nierówne cięcia… ehh, jeśli czyta to ktoś, kto się zajmuje scrapbookingiem niech wie, że podziwiam:))) Sama zostanę przy tworzeniu okazyjnym i wrócę do tego, w czym czuję się najlepiej – mojego mixedmediowego decoupage;)

Maybe this time?;) https://www.simonsaysstampblog.com/mondaychallenge/

Jeden komentarz

  • zoey

    WOW this card is so elegant! Love the color palette you choose, it is outstanding!
    Thank you for playing along with us over Simon Says Stamp monday Challenge, and please forgive me for being so late in commeting your awesome project…but I have been w/o internet these weeks!
    We all hope to see you playing with us again soon, xoxo Zoey

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *