Wyróżnienie i przesyłka z niespodzianką

Mam grypę i to nic przyjemnego, ale towarzyszą jej miłe wydarzenia i przede wszystkim opiekuńczy mąż – nie mam co narzekać.

Pierwsza niespodzianka to wyróżnienie w wyzwaniu „Karty do gry” za zakładkę do książki, tak, tą z córą włożoną do filiżanki – przyniosła mi szczęście:) Oczywiście bardzo dziękuję ekipie Szuflady!!

Drugie miłe wydarzenie to przesyłka, którą dostałam z moim zamówieniem ze sklepu Inspirello. Piszę o tym bo doceniam profesjonalizm (szybkość wysyłki i solidne zabezpieczenie produktów w paczce), fajne gratisy, no i jeszcze ta mądrość życiowa – W PUNKT ;D

Swoją drogą jak trochę widać na zdjęciu szykuję kolejne projekty dla Pociechy – o ile będzie spała (bo dla mojej Pociechy czas na sen to czas stracony, więc…traci go najmniej jak się da). Niedługo będę robiła również zamówienie w sklepie Eko-deco, mam do wykorzystania bon na 40zł od Szuflady jako nagrodę za wspomniane wyżej wyróżnienie. Oczywiście już wpadły mi w oko sklejki z motywami pasującymi do wystroju pokoju córki, nie mogę się doczekać aż coś z nich porobię.

Zdrowia życzę, kto tu zagląda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *