Dmuchawce i wiatr

Podziwiam mamy, które znajdują czas na rękodzieło. Jak to robicie???? Jak moja Maniunia urośnie to  może podzieli twórcze pasje swojej mamy:) teraz w chwilach, kiedy śpi pozwalam sobie od czasu do czasu (kosztem domu niestety) na słodką chwilę nicnierobienia, a tę najlepiej mi się spędza na… bazgraniu czarnym żelkiem oczywiście. W ten sposób wybazgrałam ostatnio obrazek na wyzwanie Klubu Twórczych Mam

Dmuchawce i wiatr…

8 komentarzy

 • tynka

  Częściej „wykradaj” czas jeśli tylko Ci się uda na takie BAZGROŁKI, bo są urzekające!
  Dziękujemy za udział w zabawie w Klubie Twórczych Mam 🙂

 • Justyna K.

  Też mnie to wkrótce czeka – wyszukiwanie chwil słodkiego nicnierobienia / poświęcania się swojej pasji gdzieś w przerwach przy zajmowaniu się maleństwem… 🙂
  podziwiam Twoje obrazki, widać, że są takie od serca, z pasji 🙂 takie są najlepsze 🙂
  pozdrawiam

  • pandoramea

   Dziękuję! Niedługo będziemy mogły wymieniać się poradami jak wykradać czas pomimo pięknego acz absorbującego czasu z niemowlakiem. Są dni że nie wierzę, że to możliwe, a czasem się uda i to świetna odskocznia:)

 • ProjectGallias

  Świetny rysunek. Bardzo lubię taką kreskę;-)
  PS. Różnie to bywa z początkami. Jedne dzieci śpią a inne się „drą” całymi dniami. Ja miałam tą drugą opcje;-P Ale dzieci szybko rosną i z czasem pozwalają na więcej! Powodzenia!

 • Anonim

  Praca jest zachwycająca!!!!!!!!!! Nie dość, że moje ukochane dmuchawce, to jeszcze grzyby!!!!!!!! Cudo i cudo do kwadratu! pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *